توزیع قیر رایگان اجرای طرحهای عمرانی شهرداری ها را تسریع می کند

پیام تقدیر مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی اقبالیه از شهروندان گرامی و مسئولین محترم
مدیران به وعده های خود عمل کنند تا اعتماد مردم بیشتر شود

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی:
توزیع قیر رایگان اجرای طرحهای عمرانی شهرداری ها را تسریع می کند


رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: با توزیع ۱۲ هزار تن قیر رایگان بین شهرداری های شهرهای کوچک استان زمینه تسریع در اجرای طرح های عمران شهری فراهم شده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اقبالیه ، داود محمدی روز پنجشنبه در مراسم کلنگ زنی پروژه های شهرداری اقبالیه اظهارداشت: ساماندهی بافت فرسوده در اقبالیه از کارهایی است که باید پیگیری شود و ما نیز از بازآفرینی شهری در این بافت حمایت می کنیم.

وی اضافه کرد: در اجرای طرح های عمرانی تلاش می کنیم حمایت لازم از شهرداری های کوچک صورت گیرد و در این راستا توزیع قیر رایگان برای تامین بخشی از هزینه های طرح های عمرانی شهرداری ها با جدیت دنبال می شود.

محمدی تصریح کرد: امسال ۱۲ هزار تن قیر بین شهرداری ها توزیع شد که می تواند روند اجرای طرح های عمرانی را تسریع کند و به شهرداری اقبالیه هم کمک لازم صورت می گیرد و بخشی از مصالح عمرانی را تامین خواهیم کرد.

توزیع افاغنه در استان منطقی باشد

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در خصوص حضور اتباع بیگانه در استان یادآورشد: ما میزبان برادران مسلمان خود هستیم اما برای جلوگیری از برخی مشکلات باید توزیع آنها در مناطق مختلف متوازن و منطقی باشد تا در یک شهر مشکل ساز نشود.

وی بیان کرد: در خصوص سرمازدگی بیش از ۷۰ درصد محصولات استان از بین رفته و باید با اعتبارات حوادث غیرمترقبه و بیمه محصولات به فریاد مردم برسیم.

محمدی اظهارداشت: با این سرمازدگی بسیاری از کشاورزان مشکلات اساسی دارند اما بیمه نبودن بیشتر آنها موجب چالش های جدی است که امیدواریم کشاورزان از این پس بیمه شدن محصولات خود را جدی بگیرند تا در حوادث بخشی از خسارتشان جبران شود.

وی در خصوص سایر مشکلات شهر اقبالیه هم گفت: برای ساخت درمانگاه در این شهر تلاش می کنیم از منابع ملی کمک شود و برای استقرار کلانتری جدید و پلیس راهور نیز پیگیری لازم را انجام خواهیم داد.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: برای انتقال میدان میوه و تره بار از شهر قزوین در حال حاضر دو مکان ناصرآباد و اقبالیه مطرح شده و منتظر رای اداره راه و شهرسازی هستیم.

محمدی در خصوص ضرورت حل مشکلات آب کشاورزی و لایروبی قنوات این شهر نیز مطالبی بیان کرد.

امکان ثبت دیدگاه بسته شده است