پیام مشترک شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر اقبالیه به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان

تجلیل از کارکنان پاسدار و جانباز شهردار
پیام تبریک شهردار اقبالیه به مناسبت نهم اردیبهشت ،روز ملی شوراها

شهردار و ریاست شورای اسلامی اقبالیه با صدور پیامی، میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به جوانان تبریک گفتند.
به گزارش روابط عمومی شهر اقبالیه در این پیام آمده است:
بی شک اعتلا ء و پویایی هر جامعه در گرو وجود جوانانی است که در درون آن جامعه پرورش یافته، برای پیشرفت آن گام برداشته و با کار و تلاش خود، آینده ای نوید بخش را برای همنوعانشان رقم می زنند و جوانان ایران اسلامی همواره به‌ واسطه پیروی از اهل‌بیت (ع) و با بهره‌مندی از تعهد، تخصص، غیرت، خودباوری و ایمانی که دارند، نقش چشم‌گیر و قابل توجهی در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دوران دفاع مقدس و همچنین سازندگی و عمران کشور داشته‌اند.
بهترین الگوبرای سبک زندگی جوانان امروز؛ زندگی حضرت علی اکبر(ع) فرزند حضرت ابا عبدالله(ع)، می باشد. حضرت علی اکبر(ع) دارای شخصیت بارز و مثال زدنی در تاریخ اسلام هستند، که نه تنها برای مسلمانان بلکه تمام جامعه بشریت دیروز، امروز وفردا، سر لوحه قرار دادن آن حضرت موجب عزت و سعادت وترقی و پیشرفت خواهد شد.
نام گذاری میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) با عنوان «روز جوان» اقدامی است که روح بلند و پرانرژی جوانان را با الگویی تابناک پیوند زده و چارچوب رشد و بالندگی جوانان را مشخص کرده است.
اینجانبان ضمن تبریک میلاد حضرت علی اکبر(ع)، روز و هفته جوان به تمامی جوانان، امیدواریم با همت جوانان با استعداد و برومند بتوانیم در مسیر افق توسعه مدارانه ای که برای رشد شهر و کشورمان ترسیم گردیده؛ گام برداریم و در سایه الطاف الهی و بر پایه برنامه ریزی و تفکر آگاهانه بتوانیم آینده روشنی را برای سرزمینمان بسازیم.
«مهران اکبرپور و علی بیگدلی
شهردار و رئیس شورای اقبالیه»

امکان ثبت دیدگاه بسته شده است