فراخوان شهر خودرو

آگهی مزایده 3 دستگاه خودرو
فراخوان دوم شهر خودرو
 • شهرداري اقبالیه به استناد مصوبه شماره 12478/96هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری ومصوبه شماره 781/5/ش مورخ 03/12/96 شورای اسلامی شهر  در نظر دارد از طریق سرمایه گذاری مشارکتی اشخاص حقیقی و یا حقوقی نسبت به احداث شهر خودرو  در زمینی به مساحت 36386 مترمربع  واقع در ضلع شمالی مسیر ارتباطی قزوین/اقبالیه ودر ورودی شرقی شهر (در کناره  شرقی جایگاه پمپ بنزین)  اقدام نماید.
 • کلیه اشخاص حقیقی و یا حقوقی واجد شرایط می توانند از تاریخ1397/08/27 لغایت پایان وقت اداری مورخه 1397/09/06 به واحد امور قراردادهاي شهرداري به آدرس: اقبالیه- خیابان ابوترابی – شهرداري اقبالیه  مراجعه و ضمن دریافت اسناد و مدارک فراخوان از شرایط و نحوه سرمایه گذاری موضوع آگاهی واطلاع حاصل نمایند.
 • در صورت تمایل به شرکت در سرمایه گذاری مشارکتی  با رعایت شرایط ، اسناد و مدارک مورد نیاز سرمایه گذاری مشارکتی خود را که شامل  تضمین شرکت در آگهی فراخوان و اسناد مربوط به توانمندی مالی ،رزومه، سوابق قراردادهای جاری ،مبلغ و سهم الشرکه  پیشنهادی می باشد را  پس از تائید در پاکت های مربوطه  به صورت کتبی و لاک و مهر شده تا مورخ 1397/09/17 به دبیرخانه شهرداری ارسال نمایند.
 • سرمایه گذار در اجرا و بهره برداری از طرح مورد نظر جهت سرمایه گذاری می بایست موارد ذیل را مورد نظر داشته باشد:الف) در نظر گرفتن مسائل فنی و مهندسیب) هویت فرهنگیج) ملاحظات اقلیمید) نوآوری و خلاقیت

  ه) ترجیحا استفاده از طراحی و معماری ایرانی – اسلامی و بومی

  و) ملاحظات اقتصادی و هزینه پروژه

  ز) رعایت اصل هماهنگی طرح با موقعیت اجرای پروژه

  ح) رعایت صرفه و صلاح عمومی به هنگام اجرا و  بهره برداری و انتقال پروژه

 • شرایط خصوصی پروژه شهرخودرو:

  پروژه شهرخودرو با هدف ساماندهي واحدهاي نمايشگاهي اتومبیل درشهر اقباليه تعريف شده است  . سايت پروژه در ضلع شمالي مسير ارتباطي قزوين / اقباليه و در ورودي شرقي شهر در كناره شرقي جايگاه پمپ بنزين جانمايی گرديده که  مساحت تقريبی زمين  درحدود 3.63 هكتار ميباشد. زيربناي پروژه درحدود 34000 مترمربع با كاربري پايه تجاري) طبقه همكف براي نمايش خودرو و بالكن نيم طبقه براي مذاكره و فروش) و نيز كاربريهاي اداري و خدماتي نظير دفتر اسناد رسمي، پليس 10+، رستوران، نمازخانه، سرويسهاي بهداشتي، پاركينگ، طراحي شده است.  يك پاركينگ زيرزميني با ظرفيت تقريبي 400 خودرو براي مجموعه درنظر گرفته شده و تعداد 150 واحد پاركينگ هم در محوطه باز مجموعه طراحي شده است (پاركينگهاي مذكور غيراز ظرفيت واحدهاي تجاري براي نمايش و فروش خودرو می باشد ) . هزینه اوليه اجراي پروژه مطابق نقشه هاي اجرايي و براساس فهرست بهاي سال 96 تقريبا معادل 350،000،000،000ریال   (سیصدوپنجاه ميليارد ريال) برآورد می شود.

  مشخصات فنی پروژه

  شرایط عمومی فراخوان شهر خودرو

 شرایط اختصاصی فراخوان پروژه شهر خودرو

 پاکت الف

پاکت ب

 پاکت ج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت امنیتی زیر را وارد نمایید *