پیام تبریک اکبرپور شهردار و علی بیگدلی رئیس شورای اسلامی شهر اقبالیه به مناسبت اعیاد فرخنده شعبانیه و روز پاسدار و جانباز

احداث دو زمین چمن مصنوعی در شهراقبالیه
تجلیل از کارکنان پاسدار و جانباز شهردار

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اقبالیه ، اکبرپور شهردار و علی بیگدلی رئیس شورای اسلامی اقبالیه در پیامی، اعیاد فرخنده شعبانیه و روز پاسدار و جانباز را به عموم مردم مؤمن و شهیدپرور شهر اقبالیه بالاخص پاسداران و جانبازان عالیقدر و خانواده های معظم ایشان تبریک گفتند.
متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در تاریخ اسلام، ماه مبارک شعبان، مزین است به طلوع انوار تابناکی از آسمان امامت و ولایت که با طلوع نورانی خود، روشنی بخش دلها و دیدگان مؤمنین خداجویند. ماه شعبان، ماه اعیاد آسمانی است که با فرخنده میلاد با سعادت مصباح الهدی و سفینه النجاه، سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، قمر تابناک بنی هاشم، بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و سید الساجدین، حضرت زین العابدین(ع) آغاز می شود و شور و شعفی وصف ناشدنی در تمامی مسلمانان و آزادی خواهان جهان ایجاد می نماید.
یقیناً، نامگذاری سالروز میلاد خجسته سرور جوانان بهشت و قهرمان حماسه کربلا به عنوان روز پاسدار و نامگذاری میلاد علمدار کربلا به عنوان روز جانباز نشانه ای از پیوند عمیق انقلاب اسلامی با سرزمین نینوا و ستاره های تابناک آن است.
پاسداران و جانبازان شریف ایران اسلامی که نمادی از حرّیت، آزادگی و مقاومت هستند، همواره در طول تاریخ انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و پس از آن ، در دفع شرّ اجانب تاثیر بسزایی داشته اند و توانسته اند آنگونه که باید و شاید مدافع مردم و میهن اسلامی مان باشند.
لذا ضمن تبریک اعیاد فرخنده و پربرکت شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهر اقبالیه بالاخص پاسداران و جانبازان عالیقدر و خانواده های معظم ایشان، تبریک و تهنیت عرض نموده، سربلندی همگان را در سایه سار عنایت حضرت ولیعصر(عج) در پیمودن راه شهدای والامقام، با پیروی از آموزه های گهربار امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه ایزد منان، خواستاریم.

امکان ثبت دیدگاه بسته شده است