تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه به مناسبت هفته قوه قضائیه

پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی و شهردار اقبالیه به مناسبت دهه کرامت
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اقبالیه به مناسبت شهادت امام محمد تقی(ع)

شهردار و اعضای شورای اسلامی طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله دکتر شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش، هفته قوه قضائیه را به تمامی دست اندرکارن پرتلاش این نهاد انقلابی و ارزشمند تبریک و تهنیت گفتند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اقبالیه: متن پیام به شرح زیر می باشد

قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش بی بدیلی در حراست و پاسداری از آرمان های والای اسلام و ارزش های  انقلاب شکوهمند دارد، صیانت از کرامت انسانی و تلاش در جهت برقراری عدالت، تحقق حقوق شهروندی و همچنین دفاع از مظلومان نیز از رسالت های مهم دستگاه قضایی است.

می‌توان مهم‌ترین انتظار مردم از قوه قضائیه را تأمین سلامت اجتماعی و برقراری امنیت و عدالت در جامعه به شمار آورد. اجرای عدالت و تأمین امنیت، از اهمیت بالایی برخوردار است به گونه ای که باید آن را معیار مدنیت و پیش نیاز هر گونه توسعه و مایه قوام و دوام جامعه قلمداد کرد.

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یارانش، فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به همه خدمتگزاران و مسئولان قضایی، قضات، دادیاران، دادرسان و کارکنان این قوه به ویژه مسئولین قضایی استان قزوین تبریک گفته و برای این عزیزان توفیق خدمت رسانی به مردم و پاسداری از قانون و عدالت آرزومندیم.