شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه در پیامی رو مهندس را تبریک گفتند

پیام تبریك شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه به مناسبت اعیاد شعبانیه
پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اقبالیه: متن پیام به شرح زیر است
پنجم اسفند ماه سالروز تولد خواجه نصیرالدین طوسی یکی از بزرگترین چهره های علمی جهان اسلام که به نام روز مهندس در تقویم ملی ایران آمده است ، یادآور خلاقیت ها ، نوآوری ها ، خودباوری های مهندسان این سرزمین است.
روز مهندس روز تجلیل از با استعداد ترین و باهوش‌ترین افراد جامعه و روز پاسداشت خودباوری ، خلاقیت ، ابتکار ، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل می‌باشد.
 بی شک نقش بی بدیل مهندسان در زندگی مدرن امروز بر کسی پوشیده نیست و بر این باوریم تمامی آثار و بناهای مهم امروز مدیون  مهندسین بزرگ و نامداری بوده است که در آن شرف حضور داشته اند.
پنجم اسفند روز تقدیر از مهندسانی است که در پرتو انقلاب اسلامی ، دانش ، مهارت و توان فنی آنان جزو بهترین‌های دنیا بوده و در پروژه‌های مهم جهان عهده‌دار مسئولیت‌های گران پایه‌ای هستند .
اینجانبان فرصت را مغتنم می شماریم و این روز سترگ را به همه مهندسان کارآمد و خلاق بویژه تمامی همکاران در شهرداری اقبالیه تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم در سایه همت والای مهندسین شهرمان بیش از پیش شاهد رشد و تعالی معماری اصیل اسلامی- ایرانی همگام با معماری نوین و سبز جهانی در شهر باشیم.

Skip to content