16 آذر روز دانشجو گرامی باد.

پیام تبریک شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه به مناسبت هفته بسیج
پیام تبریک سرپرست شهرداری ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه به مناسبت ۲۶ آذر ماه روز حمل و نقل

پیام تبریك شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه به مناسبت روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی شهرداری شورای اسلامی اقبالیه: مهندس محمودی شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه با ارسال پیامی فرارسیدن روز دانشجو را تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دانشجويان اين مرز و بوم همواره پیشگام و طلایه دار آرمان های بلند و مترقی ملت ایران در طول تاریخ بوده و برای میهن اسلامی همواره منشا بركات و ثمرات فراواني بوده اند. 16 آذر كه نماد پايمردي و حق طلبی دانشجويان در برابر اختناق و سرسپردگی است يادآور رشادت دانشجوياني است كه سينه خود را در برابر تيرهاي استبداد و استعمار سپر كردند و آزادگی و ظلم ستیزی ملت بزرگ ایران را در تاریخ ثبت نمودند.

حضور فعال دانشجویان در فعالیت های سیاسی اجتماعی و نوع تاثیر آنان در جامعه بر کسی پوشیده نیست. روز دانشجو فرصت مناسبی است تا به واکاوی و باز اندیشی رفتارهای دانشجویان انقلابی و تاثیر آنان بر جامعه ی اسلامی مان بیندیشیم و ظرافتها و ظرفیت های این نسل نو اندیش و متفاوت را واقعی تر ببینیم .

اینجانبان فرارسیدن ۱۶ آذر ماه روز دانشجو را به همه دانشجویان و اساتید تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همه دانشجویان در جهت تولید علم و تلاش روزافزون به منظور نیل به ساختن جامعه ای سالم و صالح را از خداوند منان خواستاریم.