دیدار مردمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه

بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری
پیامی مشترک تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اقبالیه به مناسبت روز ارتش

شهردار، ریاست شورا و اعضای شورای اسلامی اقبالیه با شهروندان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شهر اقبالیه، با هدف تسريع در رسيدگي به مشکلات شهروندان؛ برنامه دیدار مردمی شهردار، ریاست شورا و اعضای شورای اسلامی اقبالیه در مسجد توحید برگزار شد.
جمعي از مردم شريف شهر ضمن ملاقات حضوري با مسئولین به بيان مشکلات و سوالات و درخواست های خود در حوزه شهری پرداختند.
در ادامه ی این دیدار، مهندس مهران اکبرپور در سخنرانی با مردم گفت: هیچ امری بدون نقص نیست اما همه ی سعی و تلاش مجموعه شهرداری این است که با بهره گیری از شیوه های نوین مدیریت شهری امور حوزه شهری را به بهترین نحو ممکن اداره کرده و در پیشبرد ارتقاء شهر گام برداریم.
وی افزود: بی شک مردم شهر اقبالیه شایسته ی بهترین خدمات هستند و این امر با کمک و حضور فعال مردم انجام پذیر خواهد بود.
مهندس اکبرپور با تاکید بر، برنامه محور بودن فعالیت های مختلف گفت: تمامی اموری که اعضای شورای اسلامی دوره قبل برای سال 96 پیش بینی کرده بودند تحقق یافت. تکمیل برخی از پروژه های نیمه کاره، آسفالت خیابانها، بروز رسانی پرداخت حقوق پیمانکاران و… از برنامه های انجام شده می باشد.
علی بیگدلی، ریاست شورای اسلامی اقبالیه ضمن تشکر از مسئولین و مدیران اجرایی شهرداری گفت: با گذشت زمان درایت، توانمندی ها و مدیریت منحصر به فرد شهردار اقبالیه بر مردم شهر اثبات خواهد شد.
وی در ادامه از افزایش 20 درصدی بودجه ی شهری خبر داد و برنامه های اجرایی مورد نظر را برای شهروندان حاضر در جلسه شرح داد.
در ادامه این دیدار مردم و مسئولین با ارائه ایده ها و نقطه نظرات خود راهکارهایی برای فرهنگ شهری، مدیریت شهری و پروژه های عمرانی پیشنهاد دادند.

امکان ثبت دیدگاه بسته شده است