مدیران به وعده های خود عمل کنند تا اعتماد مردم بیشتر شود

توزیع قیر رایگان اجرای طرحهای عمرانی شهرداری ها را تسریع می کند
عملیات احداث 10 طرح عمران شهری در اقبالیه آغاز شد

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی:
مدیران به وعده های خود عمل کنند تا اعتماد مردم بیشتر شود

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید از فرصت خدمت به مردم بخوبی استفاده کرده و با عمل به وعده های خود موجب اعتمادسازی بیشتر مردم به نظام شوند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اقبالیه ، سیده حمیده زرآبادی روز پنجشنبه در مراسم آغاز اجرای ۱۰ پروژه شهری در اقبالیه گفت: خدمت به مردم فرصتی است که اگر مسئولان ازآن برای خدمت صادقانه به مردم استفاده کنند خیلی از مشکلات حل می شود.

وی اضافه کرد: متاسفانه بی توجهی برخی مسئولان به وعده های داده شده موجب بی اعتمادی مردم شده لذا از مدیران اجرایی بویژه شهرداران انتظار داریم هر تعهدی که می دهند به آن عمل کنند و اگر زمانی برای پروژه ها تعیین می شود در همان زمان به بهره برداری برسانند.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خوشبختانه در اقبالیه با انتخاب خوب شورای شهر فرد توانمندی مسئولیت شهرداری را پذیرفته که با تجربه ارزشمندی که دارد می تواند توسعه این شهر را تسریع کند اما امیدواریم پروژه هایی که امروز کلنگ آن به زمین زده می شود در زمان مقرر به بهره برداری برسد.

زرآبادی با اشاره به مشکلات مطرح شده از سوی شورای شهر اقبالیه اظهارداشت: وجود اتباع بیگانه در این شهر هرچند با یک نگاه انسانی در حمایت از این افراد انجام شده اما باید مدیریت و ساماندهی آنها را جدی بگیریم تا به آسیب های اجتماعی دامن نزند.

وی بیان کرد: به نظر می رسد در مدیریت مسائل مربوط به اتباع بیگانه جدی عمل نشده و حضور سه برابری افاغنه مجاز و غیرمجاز در این شهر نیازمند بازنگری و ساماندهی است.

زرآبادی گفت: در خصوص ارتقاء شهر به بخش هم نمایندگان پیگیری لازم را انجام داده اند اما باید موضوع در وزارت کشور تصویب شود.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی همچنین در خصوص احداث کلانتری و کمک به کشاورزان آسیب دیده از سرمازدگی قول پیگیری داد.

در این مراسم که داود محمدی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی، علی فرخزاد معاون عمرانی استانداری، حجت الاسلام فاطمیان امام جمعه اقبالیه، حجت الاسلام عادل مدیرکل اوقاف و امور خیریه، همتیان مدیرکل بنیاد مسکن، اکبرپور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر حضور داشتند، کلنگ آغاز عملیات اجرایی ۱۰ پروژه عمرانی و خدمات شهری با ۲۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به زمین زده شد.

امکان ثبت دیدگاه بسته شده است