پیام تبریک سرپرست شهرداری اقبالیه به مناسبت نهم اردیبهشت، روز ملی شوراها

پیام تسلیت سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه به مناسبت فرارسیدن شب های قدر و شهادت حضرت علی (ع)
سرپرست شهرداری،رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه طی پیامی یازدهم اردیبهشت روز جهانی کارگر را به تمامی کارگران پرتلاش و زحمت کش مجموعه شهرداری اقبالیه تبریک گفتند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اقبالیه: علی اصغر پورقاسم طی پیامی ضمن تبریک به مناسبت این روز، از تعامل و همکاری ارزنده اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه قدردانی کرد.
متن پیام به این شرح است:
و امرهم شورا بینهم
بسم ا… الرحمن الرحیم
در تقویم جمهوری اسلامی ایران نهم اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی شوراها نام گذاری شده است.
شورای اسلامی شهر نهادی مقدس است که نشان دهنده عمق تفکر مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و ریشه در تعالیم دین مبین اسلام دارد.
با تاسیس شورای اسلامی شهر فرآیند واگذاری امور به مردم و نقش آفرینی آنان در تعیین سرنوشت خود و جامعه ای که در آن زندگی می کنند، عینیت یافت.
اینجانب این روز را به ویژه به اعضای محترم شورای اسلامی شهر اقبالیه که با همدلی، وظیفه شناسی، توجه به اصل دانش محوری و قانون مداری در حل مشکلات شهر و شهروندان تلاش می کنند و در این مدت با تعامل و دلسوزی شهرداری را در رسیدن به اهداف خود همراهی کرده اند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
امید که با همراهی شهروندان و مسئولین روز به روز این نهاد، بالنده تر و با تجربه تر از پیش در جهت ارائه خدمت خالصانه گام بردارد، از درگاه خداوند متعال موفقیت این تلاشگران عرصه اجتماعی را در مسیر خدمت رسانی صادقانه و خالصانه به شهروندان شریف اقبالیه مسئلت می نمایم
Skip to content