پیام تبریک شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند

پیام تبریک شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه به مناسبت روز خبرنگار
مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در شهرداری اقبالیه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اقبالیه: سلمانی شهردار ، حیدری رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر در پیامی هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفتند. متن پیام به شرح زیر است

هفته اول شهريور ماه،یادآور کوچ دو پرستوی سبک بال رفته تا افق عرش، شهيدان والا مقام”رجايی”و” باهنر” مزين و به نام هفته دولت نامگذاری شده است.
بدون تردید خدمت به مردم در هر لباس و هر شغلی از بزرگ‌ترین توفیقاتی است که خداوند متعال در اختیار بندگان خود قرار داده و برای آن اجری عظیم در نظر گرفته است.

چهارم شهریور ماه که به عنوان روز کارمند در تقویم رسمی کشور شناخته شده بهانه‌ای است تا ضمن قدردانی و تشکر از زحمات شبانه‌‌ روزی و بی‌‌ دریغ کارمندان، یاد و خاطره شهدای عزیز کارمند در روزهای پرافتخار و حماسه‌‌ ساز انقلاب اسلامی و دوران درخشان دفاع مقدس را گرامی و یادشان را زنده نگه داریم.

اینجانبان ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای معظم دولت و کارمند به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، روز کارمند را به همکاران خدوم و تلاشگر خود در شهرداری اقبالیه که با تلاشی جهادی و خستگی‌ناپذیر این نهاد خدمتگزار را در راستای نیل به اهداف و پیشرفت در تمام زمینه‌ هاست تبریک می‌گوییم و توفیق همگان را در ایجاد نقشی ماندگار بر لوح یادمان خدمتگزاری به مردم شریف این دیار از یکتای بی‌همتا خواهانیم.

Skip to content