‍ رئیس و اعضای شورای اسلامی و شهردار اقبالیه در پیامی شهادت مولای متقیان حضرت علی علیه السلام را تسلیت گفتند و شب های قدر را گرامی داشتند.

پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اقبالیه به مناسبت روز معلم
پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی و شهردار اقبالیه به مناسبت دهه کرامت

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اقبالیه:متن پیام به شرح ذیل است:

امشب؛ شب خوبی ها، نیکی ها، زیبایی ها و شب راز و نیاز است. شبی که ملائک به بزرگی آن به زمین می آیند تا چشمان خسته و خیس شب زنده داران را با گلاب بهشتی بشویند. آنان می آیند تا غبار خطا و گناه را با عطر فردوس از دل ها بزدایند.
شب قدر به سبب نزول قرآن، شبی شکوهمند است، شبی که والاترین و پربرکت ترین شب های سال به شمار می رود، شبی که پیامبر خدا(ص) آن را ستوده و درباره آن فرموده است: «ماه رمضان، سرور ماه ها و شب قدر، سرور شب هاست».

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مؤمن و خدا جوی ایران اسلامی، به ویژه شهروندان اقبالیه توفیق درک فیوضات بیکران شب‌های قدر را از خداوند تبارک و تعالی برای این ملت مسئلت داریم و ایام مصیبت شهادت امام اول شیعیان و پیشوای عدالت‌خواهان جهان حضرت علی علیه‌السلام را به محضر امام عصر عجل‌الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری و ملت حقیقت‌جوی میهن پاکمان تسلیت و تعزیت می‌گوییم.
امید آن که در پرتو پر فروغ رفتار و گفتار حضرت امیرالمومنین(ع) و با پیروی از منش و سیره آن بزرگوار در دستگیری از نیازمندان و یاری محرومان به توفیق روزافزون دست یابیم.