به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی
احداث شهر خودرو در اقبالیه

آغازعملیات واجرای مانورطرح زمستانی،به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی اقبالیه، مهندس اکبرپوراز اجرای مانور تجهیزات و ماشین‌آلات زمستانی شهرداری اقبالیه در روز دوشنبه خبر داد و اظهار کرد: برگزاری این مانور به منزله آمادگی شهرداری اقبالیه برای ورود به فصل سرد است. وی اضافه کرد: مانور ماشین‌آلات شهرداری اقبالیه با هدف به روز کردن امکانات شهرداری اقبالیه برگزار می‌شود.

اکبرپور به موضوع تعیین محل نصب امکانات و مبلمان شهری در شهر اقبالیه اشاره و تاکید کرد: این اقدامات بر اساس برنامه‌ریزی و نیازهای موجود انجام می‌شود.

وی نظافت و بهداشت شهری را در تعبیه امکانات و مبلمان شهری دارای اولویت دانست و ادامه داد: کارکنان شهرداری در معاونت خدمات شهری همه سعی خود را برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان انجام می‌شوند.

ایشان بیان کردن، شهرداری اقبالیه در راستای تسهیل امور فصل سرداقدام به خریدماسه و نمک مورد نیاز شهر در این فصل را درکارگاه شهرداری ذخیره سازی کرداست.

شهردار اقبالیه افزودند: برای ارائه امکانات فصل سردتمامی دستگاه های خدماتی ،عمرانی وخودروهای برف روب آماده هستند تا درصورت برف وکولاک به شهروندان خدمات دهی نمایند.

امکان ثبت دیدگاه بسته شده است