‍ پیام تبریک مشترک سرپرست شهرداری، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه به مناسبت ۱۲ اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم

سرپرست شهرداری،رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه طی پیامی یازدهم اردیبهشت روز جهانی کارگر را به تمامی کارگران پرتلاش و زحمت کش مجموعه شهرداری اقبالیه تبریک گفتند.
تبریك سرپرست شهرداری، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اقبالیه: متن پیام به شرح زیر است
 آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت عمومی، زیرساخت اصلیِ سعادت یک ملّت و پیشرفت یک کشور و در جمهوری اسلامی، حرکت به سمت آرمان‌هاست.
هفته بزرگداشت مقام معلم بهانه زیبایی برای قدردانی از زحمات این انسانهای شریف،موثر و به تعبیر رهبر معظم انقلاب با نقش طراز اول بوده و قدرشناسی از مقام معلم یک سنت قرآنی و اسلامی و وظیفه همه آحاد جامعه و در راستای تعالی بخشیدن به تربیت فرزندان و ساختن فرداست.
اینجانبان ضمن تبریک عید فطر و همچنین یاد و خاطره استاد شهید علامه مرتضی مطهری، روز معلم را به همه فرهنگیان،فرهیختگان و صاحبان علم و اندیشه که در سنگر مدرسه برای تربیت و بلوغ فکری فرزندان این مرز و بوم و آینده سازان میهن اسلامی تلاش می کنند تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای تمامی معلمان عزیز و سخت کوش شهر اقبالیه آروزی موفقیت و بهروزی داریم.